Alıcıyıcı Satıcıyı Buypasa.com da buluşuyor!

Alıcıyıcı Satıcıyı Buypasa.com da buluşuyor!


E-Ticarette alıcı ve satıcı birbirlerini görmeksizin iş yaptıklarından karşılıklı olarak güvenin sağlanması için ek bir takım önlemler almaya ihtiyaç duyarlar. Öncelikle alıcı ve satıcı taraflar birbirlerinin kimliklerinden emin olmak isterler. Ancak E-Ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır.
Kullanıcı, işyeri ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgilerin şifrelenerek aktarılması esasına dayanan güvenlik sistemleri sayesinde bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi yani kullanılabilmesi önlenir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur. Ayrıca kredi kartı sahiplerinin Internet üzerinde yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır.
Bu noktada sizlere en kaliteli hizmeti sunan ve alışverişlerinizin en güvenli platformu https://buypasa.com artık sizlerle. Sunduğu tüm imkanlar ile sizlere daha rahat alışveriş ortamı sunmaktadır. Buypasa ürünleri ön plana çıkararak müşterilerin ön bilgi edinmesini sağlar ve alışveriş odaklı olmayan ziyaretçileri fitreler ve size alışveriş odaklı müşteri kazandırır, dilediği ürünü bulan ziyaretçi ürün hakkındaki ön bilgiden sonra alışveriş odaklı ise ürün araştırmasına devam etmektedir. Buypasa‬ ile sanal dükkanlarınızı çok kolay ve hızlı bir şekilde açabilir 0% satış komisyonu ile ürünler satabilirsiniz. Hızlı ve ücretsiz kargo güvenli alışveriş ve ödeme imkanını sizin seçebileceğiniz buypasa ailesi sizlere paşa gibi bir alışveriş ortamı sunmakta detaylı bilgiler için ve hemen üye olup sanal dükkan oluşturmak için adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle